Jedną z firm wiodących prym w produkcji akumulatorów jest znana na całym świecie firma Bosch. Co sprawia, że akumulatory właśnie tej marki cieszą się tak dużą popularnością? Otóż dzieje się tak dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii PowerFrame. Trzeba wiedzieć, że akumulatory marki Bosch są zbudowane z kratek, które wykonano w technologii PowerFrame.

To sprawia, że akumulator ma znacznie dłuższą żywotność niż pozostałe akumulatory. Ponadto urządzenie dzięki temu charakteryzuje się większą niezawodnością oraz lepszymi parametrami elektrycznymi. Wykorzystanie nowej technologii oznacza również działanie akumulatora w niskich temperaturach oraz niewrażliwość na częste ładowania i rozładowania.

Oznacza to, że możemy mieć pewność, ze silnik samochodu zostanie uruchomiony nawet podczas mrozów oraz długiej przerwy w użytkowaniu pojazdów. W związku z tym nie jest konieczne, aby użytkownik pojazdu musiał w jakiś sposób obsługiwać akumulator. Co więcej, nie ma on nawet dostępu do zawartego w akumulatorze elektrolitu, co powoduje, że bezpieczeństwo użytkowania jest większe.

Warto również dodać, że firma kieruje swój asortyment do właścicieli różnych klas pojazdów. Marka Bosch od lat dostarcza komponenty do wyposażenia samochodów takich marek jak Volkswagen, Porsche czy BMW. Oprócz produkcji akumulatorów zajmuje się także dystrybucją filtrów oleju i powietrza, świec zapłonowych, przewodów oraz układów hamulcowych.

Wśród miłośników motoryzacji marka ta jest uważana za synonim bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości.

www.hoergertshausen-obb.de

By Marian