Kobieta w czasie ciąży pragnie wyglądać pięknie, dlatego za wszelką cenę stara się dbać o swój wygląd. Ważnymi elementami jest oczywiście odpowiednia fryzura i makijaż, lecz najistotniejszą rzecz stanowi odpowiednie ubranie.

Jakie jednak powinno być? Na pewno modne, ale przede wszystkim wygodne. Istotną częścią garderoby dla kobiet w ciąży jest oczywiście bielizna.

Najlepiej jeśli będzie ona wykonana z naturalnych włókien, na przykład z bawełny. Ramiączka od stanika koniecznie muszą być dość szerokie i niezbyt elastyczne.

Kobiety, które lubią nosić pończochy powinny natomiast decydować się na takie na pasku, a nie na podwiązkach. Ubrania natomiast powinny być wygodne i luźne.

Ważną sprawą jest to, by nie opinać brzucha oraz piersi. Najlepszym rozwiązaniem okaże się więc wybór specjalistycznych ubrań ciążowych, które można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przez Internet.

Ważną sprawą jest również obuwie. W czasie ciąży najlepiej w ogóle zrezygnować z wysokich szpilek i obcasów i wybierać modele na płaskiej podeszwie lub obcasie nie wyższym niż trzy centymetry.

www.aviationresources.com.pl

By Marian