Pakowarki typu flow pack są wykorzystywane do pakowania zarówno produktów spożywczych jak i przemysłowych. Urządzenia tego typu umożliwiają zapakowanie produktu poprzez zgrzewanie wzdłużne na wierzchu opakowania oraz na jego spodzie. W pakowarkach typu flow pack wykorzystuje się najnowsze rozwiązania technologiczne.

Dzięki temu maszyny te są bardzo wydajne w pracy i charakteryzują się dużym poziomem innowacyjności podczas pakowania. Także jakość ich opakowań jest bardzo wysoka, opakowania są wytrzymałe i szczelne. W pakowarkach flow pack wykorzystuje się technologię potrójnego napędu, dzięki czemu proces pakowania produktu jest bardzo szybki, a maszyna działa bardzo wydajnie.

Pakowarki flow pack cechują się też tym, że można je dostosować do potrzeb i wymagań indywidualnego klienta. Maszyny te występują na rynku w kilku kategoriach, każda znajdzie zastosowanie przy innym typie produkcji. Dzięki dużej elastyczności pakowarki flow pack świetnie sprawdzą się zarówno w małych jak i w większych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

https://zapmaster.pl/stanowiska-montazowe

By Marian