Jeden z wielu bardzo poważnych problemów kobiet, które właśnie spodziewają się dziecka, to dobór odpowiednich części garderoby. Panie, będące przy nadziei, bardzo często miewają kompleksy. We wszystkim wydają się sobie nieładne, zbyt pulchne, a ubrania ciążowe starają się unikać z daleka, bo kojarzą im się z nieestetycznymi workami, które będą na nich wisieć i odstraszać wszystkich naokoło.

Tymczasem odpowiednie dobieranie stroju może zagwarantować mnóstwo radości, a przy tym sprawić, że poczują się naprawdę atrakcyjne. Warto podkreślić, że w ostatnich czasach powstało mnóstwo marek, zajmujących się dystrybucją i sprzedażą odzieży ciążowej. Poszczególne rzeczy są zwykle ściśle dopasowane do zmienionych, kobiecych sylwetek tak, by nie tylko panie przy nadziei czuły się komfortowo, ale i mogły się podobać, nadal zachwycając swoją urodą.

Dla osób niskich, które powiększający się brzuch jeszcze optycznie zabierze parę centymetrów, poleca się dobieranie w miarę jednolitych strojów, co pomoże nico w wydłużeniu sylwetki. Szerokie biodra natomiast świetnie zatuszują mocne, ciemne kolory, takie jak śliwkowy, granatowy, ciemna zieleń czy bordo (czarnego lepiej nie wybierać). Do tego jednak obowiązkowo trzeba założyć jasną górę, by nie wyglądać zbyt ponuro – ciąża to w końcu bardzo radosny czas!.

www.derbi.info.pl

By Marian