Unibat

Unibat

16 listopada 2017 Wyłącz przez Marian

Na rynku akumulatorów do pojazdów samochodowych istnieje wiele firm zajmujących się produkcją tego typu urządzeń. Niektóre są bardziej lub mniej znane, jednakże jedną z najbardziej popularnych firm oferujących akumulatory do pojazdów jest Unibat. Z pewnością markę tę znają miłośnicy jednośladów i skuterów wodnych.

Dlaczego? Już wyjaśniamy. Unibat jest firmą pochodzenia włoskiego i cieszy się opinią jednego z największych dystrybutorów akumulatorów do pojazdów samochodowych na terenie Włoch. Początki firmy sięgają wczesnych lat 80-tych.

Co ciekawe, ze względu na popularność jednośladów we Włoszech marka Unibat od dłuższego czasu kieruje swój asortyment dla właścicieli motocykli i skuterów. Od prawie 10 lat akumulatory dystrybuowane przez Unibat montowane są w fabrykach pojazdów takich marek jak Ducati, Morini czy Beta. Co więcej, włoska marka cieszy się dużym uznaniem i dobrą renomą również wśród kierowców w Polsce.

Akumulatory marki Unibat charakteryzują się wysoką jakością oraz można nabyć je w przystępnej cenie. Właściciele pojazdów z akumulatorami tej marki chwalą produkty włoskiego koncernu przede wszystkim za bezawaryjność. Na rynek polski firma eksportuje wiele modeli akumulatorów motocyklowych, które znajdują zastosowanie nie tylko w jednośladach, ale także w skuterach wodnych oraz quadach.

Warto także dodać, że marka Unibat aktywnie wspiera najlepszych zawodników startujących w wyścigach motocyklowych najwyższej rangi. Zatem rozważając wymianę akumulatora w jednośladzie, warto zastanowić się nad wyborem urządzenia tej marki.

maszyny atlas serwis