Na rynku akumulatorów do pojazdów samochodowych istnieje wiele firm zajmujących się produkcją tego typu urządzeń. Niektóre są bardziej lub mniej znane, jednakże jedną z najbardziej popularnych firm oferujących akumulatory do pojazdów jest Unibat. Z pewnością markę tę znają miłośnicy jednośladów i skuterów wodnych.

Dlaczego? Już wyjaśniamy. Unibat jest firmą pochodzenia włoskiego i cieszy się opinią jednego z największych dystrybutorów akumulatorów do pojazdów samochodowych na terenie Włoch. Początki firmy sięgają wczesnych lat 80-tych.

Co ciekawe, ze względu na popularność jednośladów we Włoszech marka Unibat od dłuższego czasu kieruje swój asortyment dla właścicieli motocykli i skuterów. Od prawie 10 lat akumulatory dystrybuowane przez Unibat montowane są w fabrykach pojazdów takich marek jak Ducati, Morini czy Beta. Co więcej, włoska marka cieszy się dużym uznaniem i dobrą renomą również wśród kierowców w Polsce.

Akumulatory marki Unibat charakteryzują się wysoką jakością oraz można nabyć je w przystępnej cenie. Właściciele pojazdów z akumulatorami tej marki chwalą produkty włoskiego koncernu przede wszystkim za bezawaryjność. Na rynek polski firma eksportuje wiele modeli akumulatorów motocyklowych, które znajdują zastosowanie nie tylko w jednośladach, ale także w skuterach wodnych oraz quadach.

Warto także dodać, że marka Unibat aktywnie wspiera najlepszych zawodników startujących w wyścigach motocyklowych najwyższej rangi. Zatem rozważając wymianę akumulatora w jednośladzie, warto zastanowić się nad wyborem urządzenia tej marki.

hurtownia motoryzacyjna

By Marian