Jeżeli sądzisz, że ciąża będzie okresem dziewięciu miesięcy w których nie będzie Tobie wolno założyć ulubionej pary dżinsów i koronkowej bielizny to się mylisz! Każda przyszła matka może nosić klasyczne i uwielbiane przez rzeszę pań dżinsy oraz koronki, z tym że będą one dostępne na półkach sklepów przeznaczonych dla ciężarnych. Ponieważ to tam znajdziesz specjalne, wygodne spodnie, biustonosze i majtki. Jakie są dżinsy i bielizna są przeznaczone dla ciężarnych?

Dżinsy są idealne nawet w okresie ciąży

Od klasycznych dżinsów te przeznaczone dla przyszłych matek różni to, iż są wyposażone w specjalną gumkę. To ona utrzymuje spodnie w odpowiednim ułożeniu i stanowi swego rodzaju zabezpieczenia dla sukcesywnie powiększającego się brzuszka.

Ten rodzaj garderoby powinien okazać się potrzebny w drugim trymestrze, gdy coraz bardziej widoczne stają się oznaki ciąży na ciele matki. Znacznie zwiększy się niedługo obwód bioder i brzucha. Trzeba być na to przygotowaną nie tylko psychicznie, ale także pod kątem ubraniowym. Zmianie ulegnie rozmiar nie tylko spodni, lecz też biustonosza.

Kobiecy biust potrafi powiększyć się o kilka rozmiarów. Jest to pozytywną informacją dla pań z naturalnie niewielkimi miseczkami. Będzie trzeba wymienić je na znacznie większe. Nikt nie będzie kazał kupować nudnej, burej bielizny.

Koronki i ładne materiały także można dostać w eleganckich krojach. Należy pamiętać, że bycie matką nie może odebrać kobiecie jej kobiecości. Jest to nie wskazane i bardzo negatywnie wpływa na relacje matki z samą sobą oraz jej partnerem i najbliższymi. Dlatego warto zaopatrzyć się w kilka pięknych kompletów biustonoszy i majtek stworzonych z myślą o wygodzie przyszłych mam.

www.skoraproblemowa.pl

By Marian